معرفي

 

کرباسی در سال 1372 با صدور اولين محموله سنگ به آسياي جنوبی فعاليت خود را در زمينه سنگ هاي ساختماني آغاز کرد و صادرات سنگ کرباسی را بنا نهاد.
اين مجموعه از آن زمان تا کنون به صورت دنباله دار صدور انواع سنگ هاي مرمريت، تراورتن و مرمر را به صورت بریده، کوپ و اسلب انجام داده است. کشورهاي جنوب شرق آسيا، چين، حوزه خليج فارس، اروپاي غربی و آمریکای شمالي مشتریان عمده اين صادر کننده سنگ بوده اند.
کرباسی در اواخر قرن بيستم در امر واردات ماشين آلات پيشرفته سنگبری با کارخانه داران ايران همکاری نمود. در سال 1378 با خريد معدن تراورتن چشمه آب ترش جرقويه که يکي از غني ترين و متنوع ترين معادن تراورتن در کوير مرکزي ايران مي باشد استخراج سنگ طبیعي را آغاز نمود. از آن زمان به بعد صادرات سنگ کرباسي سهم بيشتري در بازار پيدا کرد و پس از کشف و ثبت معادن بعدی هم اکنون با دارا بودن چهار معدن تراورتن مقدار قابل توجهي کوپ صادراتي استخراج نموده و بيش از ده مدل سنگ تراورتن کرم، صورتي و سفيد به صورت بريده توليد مي نمايد.
پس از بيست سال تجربه در امر توليد و صادرات سنگ هاي طبيعي امروز "مجتمع معادن و فرآوري صادرات سنگ کرباسي" علاوه بر توليد و استخراج کوپ، در زمينه فرآوري سنگ هاي تراورتن بريده و ابزار خورده و همچنين طراحي نماهاي رومي و پارسي و نصب آنها فعال مي باشد.
باعث خوشحالي اين مجتمع خواهد بود اگر شما را نيز به عنوان مشتري خود ثبت نموده و سهمي هر چند اندک در پروژه ارزشمندتان داشته باشد.